Tajemnica życia leży
w poszukiwaniu piękna.

Oscar Wilde

Zabiegi


Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz mają na celu spowolnić procesy starzenia i przywrócić jej blask. Oceniamy stan skóry i dobieramy odpowiednią kuracje. Leczymy trądzik, usuwamy przebarwienia, modelujemy twarz oraz likwidujemy zmarszczki. Terapię leczenia dopieramy, uwzględniając potrzeby pacjenta.
zobacz listę zabiegówZabiegi na ciało

Oferujemy zabiegi modelujące sylwetkę, niwelujące cellulit, usuwające blizny i rozstępy oraz poprawiające jędrność i elastyczność skóry.
zobacz listę zabiegówZabiegi dla mężczyzn

Nasz gabinet oferuje zabiegi dla mężczyzn, dostosowując się do ich oczekiwań. Usuwamy zmarszczki, likwidujemy nadmierne owłosienie, hamujemy proces wypadania włosów.
zobacz listę zabiegów

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to nieinwazyjne oczyszczanie skóry. Jest to zabieg, w którym wykorzystywane są fale ultradźwiękowe. Dzięki ich działaniu, wykorzystywane są drgania mechaniczne, oddziałując na skórę poprzez przyjemną wibrację i mikromasaż. Peeling kawitacyjny usuwa nadmiar sebum z porów, martwe komórki naskórka, zaskórniki, wągry i bakterie. Systematycznie wykonywany, przyczynia się do regeneracji skóry i utrzymania jej zdrowego i świeżego wyglądu.

Jakie efekty uzyskujemy po zabiegu?

Efektem zabiegu są usunięte zrogowaciałe komórki naskórka oraz nadmiar sebum, co powoduje odblokowanie ujść mieszków włosowych. Uzyskujemy również efekt bakteriobójczy, co przy skórach trądzikowych jest ważnym elementem terapii. Dodatkowo ultradźwięki mają działanie stymulujące i pobudzają metabolizm komórek, a także przyspieszają odnowę struktur komórkowych. Skóra po zabiegu peelingiem kawitacyjnym jest gładka i jaśniejsza, co istotne - nie występują podrażnienienia.

Ile zabiegów należy wykonać?

Zabiegi możemy wykonywać w serii lub mogą one stanowić przygotowanie do innego zabiegu.W przypadku problemów trądzikowych zaleca się wykonywanie peelingu kawitacyjnego co 2 tygodnie. Częstotliwość zabiegów jest również uzależniona od stopnia nasilenia zmian trądzikowych. Po wykonaniu serii zabiegów, zaleca się powtarzanie zabiegu raz w miesiącu. W przypadku pielęgnacji skóry suchej i normalnej zabieg wykonuje się średnio co 3-4 tygodnie.

Jak przebiega zabieg i czy jest bolesny?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, towarzyszy mu przyjemny mikromasaż . Po peelingu kawitacyjnym możemy wykonać zabieg sonoforezy , który polega na wprowadzeniu substancji aktywnych do głębszych warstw skóry

Wskazania:

 • pielęgnacja skóry suchej i wrażliwej
 • pielęgancja skóry tłustej
 • pielęgnacja skóry z tendencją do rozszerzonych naczyń krwionośnych
 • trądzik pospolity,
 • rozszerzone pory,
 • zaskórniki,
 • przygotowanie skóry do innych zabiegów.

Przeciwwskazania:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • nowotwory,
 • aktywna opryszczka,
 • łuszczyca.
Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij