Tajemnica życia leży
w poszukiwaniu piękna.

Oscar Wilde

Zabiegi


Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz mają na celu spowolnić procesy starzenia i przywrócić jej blask. Oceniamy stan skóry i dobieramy odpowiednią kuracje. Leczymy trądzik, usuwamy przebarwienia, modelujemy twarz oraz likwidujemy zmarszczki. Terapię leczenia dopieramy, uwzględniając potrzeby pacjenta.
zobacz listę zabiegówZabiegi na ciało

Oferujemy zabiegi modelujące sylwetkę, niwelujące cellulit, usuwające blizny i rozstępy oraz poprawiające jędrność i elastyczność skóry.
zobacz listę zabiegówZabiegi dla mężczyzn

Nasz gabinet oferuje zabiegi dla mężczyzn, dostosowując się do ich oczekiwań. Usuwamy zmarszczki, likwidujemy nadmierne owłosienie, hamujemy proces wypadania włosów.
zobacz listę zabiegów

O nas

Gabinet Par Excellence powstał z myślą o pacjentach i ich oczekiwaniach. Doświadczenie, jakim dysponujemy pozwala nam dostosować się do potrzeb pacjentów i rozwoju współczesnej medycyny estetycznej i kosmetologii. Nazwa naszego gabinetu oznacza "w najwyższym stopniu", co dla nas jest synonimem doskonałości i perfekcjonizmu oraz zobowiązaniem do świadczenia usług najwyższej jakości. Począwszy od kontaktu z klientem, konsultacji, poprzez zdobywanie wiedzy i aż do wykonywania zabiegów oraz wizyt kontrolnych.

Gabinet oferuje szereg wzajemnie uzupełniających się zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii. Wykwalifikowany personel śledzi nowości z zakresu medycyny estetycznej i dobiera najskuteczniejsze zabiegi dla pacjentów.

Naszym głównym celem jest dobro pacjenta i zapewnienie wysokiej jakości usług. Dzięki nieustannemu pogłębianiu naszej wiedzy i doświadczeniu dobieramy zabiegi indywidualnie, w zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta. W gabinecie Par Excellence szczególna uwagę zwracamy nie tylko na pielęgnacje skóry czy eliminowanie defektów, ale także skupiamy się na profilaktyce i opóźnianiu procesów starzenia się skóry.

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij