Tajemnica życia leży
w poszukiwaniu piękna.

Oscar Wilde

Zabiegi


Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz mają na celu spowolnić procesy starzenia i przywrócić jej blask. Oceniamy stan skóry i dobieramy odpowiednią kuracje. Leczymy trądzik, usuwamy przebarwienia, modelujemy twarz oraz likwidujemy zmarszczki. Terapię leczenia dopieramy, uwzględniając potrzeby pacjenta.
zobacz listę zabiegówZabiegi na ciało

Oferujemy zabiegi modelujące sylwetkę, niwelujące cellulit, usuwające blizny i rozstępy oraz poprawiające jędrność i elastyczność skóry.
zobacz listę zabiegówZabiegi dla mężczyzn

Nasz gabinet oferuje zabiegi dla mężczyzn, dostosowując się do ich oczekiwań. Usuwamy zmarszczki, likwidujemy nadmierne owłosienie, hamujemy proces wypadania włosów.
zobacz listę zabiegów

Depilacja laserowa - Light Sheer

Depilacja laserowa laserem diodowym LightSheer jest najbardziej zaawansowaną technologią w usuwaniu niechcianego owłosienia. Działanie lasera polega na wytworzeniu wysoce skoncentrowanego światła, które jest absorbowane przez pigment znajdujący się we włosach - melaninę. Światło lasera trafia w cebulkę włosa i uszkadza mieszki włosowe lub znacznie hamuje ich wzrost. Istotną informacją jest to, iż laser LightSheer posiada system chłodzenia, który doskonale chroni i chłodzi skórę w czasie oraz po każdym impulsie kierującym światło do cebulki włosa.

Zabieg depilacji możemy wykonywać na różne części ciała (twarz, plecy, nogi, ramiona, brzuch). Zabieg jest przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn w celu zwiększenia komfortu estetycznego.

Jakie efekty uzyskujemy po zabiegu?

Efekty zabiegu widoczne są po kilku tygodniach. Najlepiej reagują na światło lasera włosy ciemne i grube. Po pierwszym zabiegu zauważalny jest efekt redukcji włosów nawet o 80%. Włosy stają się delikatniejsze i wolniej odrastają.

Ile zabiegów należy wykonać?

Liczba wykonywanych zabiegów uzależniona jest od predyspozycji klienta. Im włos ciemniejszy, tym lepiej reaguje na światło lasera. Zabiegi należy wykonywać w seriach - z reguły od 4 do 6 zabiegów w odstępach 4-6 tygodniowych. Uzależnione jest to od faz cyklu włosa.

Jak przebiega zabieg i czy jest bolesny?

Podczas zabiegu możemy odczuwać delikatne mrowienie i ciepło. Czas zabiegu uzależniony jest od obszaru poddawanego zabiegowi. Aby poddać się zabiegowi depilacji laserowej, należy zgolić włosy na dzień przed zabiegiem.

Wskazania:

  • nadmierne i niechciane owłosienie,
  • długotrwałe zapalenie mieszków włosowych,
  • względy estetyczne.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • antybiotykoterapia,
  • niektóre leki przeciwdepresyjne,
  • izotroteiny,
  • opalona skóra,
  • aktywne stany zapalne.
Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. zamknij